Bohaterowie

Kendall Knight (Kendall Schmidt) – lider zespołu BTR. Jest miły, uroczy i romantyczny. Zawsze doradza i motywuje swój zespół na każdym kroku oraz bywa uparty i pyskaty. Paja wielkim uczuciem do Jo. Czy uda mu się zapanować nad swoją zazdrość i utrzymać Jo przy sobie kiedy na ich drodze stanie Louis i były chłopak dziewczyny?

Kendall Knight

Logan Mitchell (Logan Henderson) – drugi członek zespołu. Jest najmądrzejszy z całej grupy, do tego kulturalny i szanowany przez każdego, ale również nieśmiały i często skrępowany, zwłaszcza wtedy gdy na jego drodze pojawia się Camille.

Logan Mitchell

James „Jamie” Diamond (James Maslow) - trzeci członek zespołu. Uważa się za najprzystojniejszego chłopaka w grupie. Bywa trochę egoistyczny i nieznośny, ale nigdy nie odwróci się do przyjaciół plecami. Jego zdaniem jest doskonałym facetem „podrywologi”, ale czy skończy z tym jeśli w jego życiu pojawi się bardzo tajemnicza blondynka?

James Diamond

Carlos „Carlito” Garcia (Carlos Pena Jr.) - czwarty i ostatni członek BTR. Ma w sobie pełno energii. Potrafi grać w gry komputerowe całymi dniami. Nigdy nie miał szczęścia u kobiet mimo, iż w teorii jest facetem idealnym, ale niedługo dwie piękne kobiety namieszają mu porządnie w głowie.

Carlos Garcia

Josephine „Jo” Taylor (Katelyn Tarver) - nowa dziewczyna w Palm Woods. Szybko zyskuje przyjaciół i zwabia do siebie wielu przystojniaków. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lucy, a po przyjeździe do LA i Camille. Pomimo nieudanego trzyletniego związku, zakochuje się znów w nowo poznanym jej Kendallu. Czy z tego związku coś wyniknie? Czy uda jej się pokonać przeszkody stojące im na drodze?

Josephine Taylor

Camille „Cam” Roberts (Erin Sanders) - pogodna, zabawna i zawsze sympatyczna dziewczyna od dawna mieszkająca w Palm Woods. Jo, to jej najlepsza przyjaciółka. Od zawsze zakochana w Loganie. Jednak tak samo jak on, jest nieśmiałą i  często krępującą się osobą, ale czy czują do siebie, aż taką sympatię, że pokonają wszystkie przeszkody?

Camille Roberts

Stephanie „Steph” King (Tristin Mays) - stara przyjaciółka Camille i chłopaków, a dawna dziewczyna Carlosa. Jest otwarta na nowe znajomości, ale bywa naiwna. Zaprzyjaźnia się z Jo i Amber. Powraca do Palm Woods z jej nowym chłopakiem Nickiem, jednak nadal odczuwa coś do Carlosa. W pewnym czasie dochodzi do wniosku, że została zdradzona. Czy wybaczy swojemu chłopakowi? Czy zawalczy o dawną miłość?

Stephanie King

Amber Jenson (Emilie Nereng) (naturalny wygląd) – bardzo tajemnicza dziewczyna. Od samego początku ukrywa przed wszystkimi, kim tak na prawdę jest. Zauroczona Jamesem, ale czy pozwoli sobie na miłość? W końcu musi wykonać swoją misję.

Amber Jenson

Lucy Stone (Malese Jow) - dawna przyjaciółka Jo. Przylatuje do L.A. z Caroliny Północnej, aby spełnić marzenie rockmenki. Odważna i poważna, ale i zabawna. Zakochana w chłopaku swojej przyjaciółki, ale czy na pewno?

Lucy Stone

Louis Foster (Steven R. McQueen) - nowy filmowy partner Jo. Od razu się w niej zakochuje. Nie jest tym za kogo się podaje, ale jego miłość do pewnej osoby może zmienić wszystko.

Louis Foster

Jerom Dwain (Daniel Sharman) - były chłopak Jo. Leci za nią do Los Angeles, aby móc ją odzyskać, ale czy kieruje się to uczuciem czy chęcią show biznesu?

Jerom Dwain

Samanta „Sam” Klark (Emily Rudd) - Z samego początku miła i uprzejma dziewczyna, ale z dnia na dzień bardziej okrutna. Ukrywa przed wszystkimi straszny sekret.

Samanta Klark

                                Drugoplanowi:

Christopher „Chris” Slaiver (Jesse McCartney) – jeden z agentów i  przyjaciel z pracy Amber. Pomaga jej i wspiera w trudnych dla niej chwilach. Zawsze może na nim polegać. Jest w związku ze swoją partnerką Holly.

Chris SlaiverHolly Takelis (Lucy Hale) - przyjaciółka Amber oraz dziewczyna Chrisa. Bywa zazdrosna o swojego chłopaka kiedy na ich drodze pojawia się Amber, ale wie i rozumie, że bywa w ciężkich sytuacjach i zawsze podaje jej pomocną dłoń.

Lucy HaleMelanie Coleman (Mandy Moore) - nowo poznana dziewczyna. Fanka BTR.  Zakochana w Loganie. Czy uda jej się namieszać w związku Logana i Camille, aby zdobyć go dla siebie, czy zaakceptuje fakt, że jej idol nie jest nią zainteresowany?

Mandy 6 (2)Mitchell Toran (Hayden Christensen) – nowo poznany chłopak przez Lucy. Z pozoru miły i sympatyczny. Jednak chowa za sobą wiele tajemnic. Czy wyjdą one na jaw?

michael 5 (2)Rebecca Griffin - (postać epizodyczna) córka brata Griffina (Richarda). Tancerka w zespole chłopców. Jest egoistyczna i nieznośna. Zauroczona w Kendallu. Chce rozbić jego związek. Czy znajdzie sposób? I czy w ogóle mówi im całą prawdę?

Rebecca Griffin (2)Jasmine Dwain – młodsza siostra Jeroma. Jest skromna, cicha, miła i zawsze pomocna. Jest wielce wdzięczna Jo za okazanie jej miłości i danie rodziny.

Jasmine Dwain (siostra Jeroma) (2)Katie Knight (Ciara Bravo) – młodsza siostra Kendalla. Zawsze umie mu pomóc i doradzić dobrym słowem. Czasem pyskata, manipulantka, umie zawalczyć o swoje zdanie. Od razu zaprzyjaźnia się z Jasmine. 

Katie 14 (2)John Redsing (Shane West)kolega Camille. Zauroczony w niej od pierwszego wejrzenia. Poznali się, gdy przypadkowo stłukł jej rękę. Bardzo chciałby, aby była z nim. Pomocny i opiekuńczy, a do tego bardzo zabawny. Czy uda mu się namieszać w związku Logana i Camille?

ca. 2000 --- Actor Shane West --- Image by © Jack Chuck/CORBIS OUTLINERosalie „Rose” Daily (Gabriella Wilde Daily) – szpieg z agencji na Florydzie. Zaprzyjaźnia się z Amber i Chrisem. Pomaga w misji. Skrycie zauroczona w Chrisie, lecz jest świadoma tego, że całkiem niedawno rozstał się z swoja dziewczyną, do której wciąż coś czuje.

Gabriella 32 (2)

Vincent Cordon (Ryan Guzman) – pomocnik, a zarazem kochanek Samanty. Pomaga jej wypełnić zlecenie.

Ryan (2)

i inni:

- Jennifer Knight (matka Kendalla i Katie) (Challen Cates)

- Gustavo Rocque (menadżer BTR) (Stephen Kramer Glickman)

- Kelly Wainwright (asystentka Gustavo) (Tanya Chisholm)

- Reginald Bitters (recepcjonista w Palm Woods) (David Anthony Higgins)

- Jett Stetson (serialowy partner Jo) (David Cade)

- Arthur Gryffin (szef Gustavo i Kelly) (Matt Riedy)

Uwaga! Bohaterowie będą wstawiani wraz z biegiem akcji!

6 odpowiedzi na „Bohaterowie

 1. ~anonim pisze:

  A mogłabyś na dziewczynę dla James dać Vic Justice???

 2. ~anonim pisze:

  Samantha Klark to Emily Rudd.
  A co z tą dziewczyną dla James’a?

  • ~Stelss pisze:

   Dziękuję bardzo za informację :) A co do dziewczyny dla Jamesa. Wiem, że jesteś, lub jesteście fanami Victorii Justice, ale w moim opowiadaniu Amber bardzo dużo przeżyła z Jamesem i zakończenie tego związku raczej nie jest możliwe. Możliwe, że umieszczę Vic Justice w swoim opowiadaniu, ale muszę stwierdzić, że dziewczyną Jamesa nie zostanie. Między innymi zachęcam do przeczytania mojego opowiadania.
   Dziękuję za wyrozumiałość
   Pozdrawiam Stelss :)

   • ~anonim pisze:

    Ja rozumiem wszystko:)) Kocham twoje opowiadanie,ale np.zmienić zdjęcie?

    • ~Stelss pisze:

     Mogłabym, ale trzeba zaznaczyć, że Amber jest blondynką, a niestety Victoria nią nie jest, a w opowiadaniu zazwyczaj zwracam się, aby nie powtarzać imienia „blondynka” i do tego ma niebieskie oczy. Trochę dziwnie by było, gdybym w połowie opowiadania zmieniła wygląd jednej z bohaterek.

 3. Anonim pisze:

  Mi się wydaje, by do Jamesa najlepiej nadawała sie miranda cosgrove a nie victoria, bo mi sie tylko tak wydaje, nie wiem, jak wam, ale james najlepiej dogaduje się z mirandą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>